Služby

Nabízíme IT služby širokého rozsahu. Jestliže preferujete cloudové služby nebo zůstáváte standardně u vlastních IT prostředků (servery, datová úložiště, bezpečnostní prvky apod.), můžeme Vám pomoci. Poskytujeme poradenské služby v IT, dodáváme hardware i software, programujeme aplikace a implementujeme celá IT řešení.

 

Poskytujeme IT služby po celé ČR. Máme dlouholetý přehled o aktuálních trendech v informačních technologiích i o jejich možnostech. Můžeme spolupracovat i na běžné provozní správě Vašeho firemního IT. K našim službám patří i záruční a pozáruční servis. Dokážeme posoudit a skloubit klasická IT řešení i rozvíjející se cloudové služby a využít je v prospěch Vaší firmy.
Seznamte se blíže s vybranými oblastmi našich služeb:

Návrh řešení

Pohled na IT se mění. Ještě nedávno si musely firmy i podnikatelé pořídit servery vlastní, ale dnes to nahrazují cloudové služby. Ty poskytují i menším firmám služby, které byly dříve dostupné jen velkým korporacím. Na druhou stranu i standardní on premise (vlastní) řešení má své opodstatnění i v dnešní době. C SYSTEM CZ zohledňuje klady i zápory obou přístupů a navrhuje IT řešení, které je pro zákazníky vyvážené z pohledu funkcionalit, ceny, bezpečnosti i užitné hodnoty.

Potřebujte pomoci s infrastrukturou nebo systémovým softwarem a aplikacemi? Po seznámení s požadavky a provozními podmínkami Vám doporučíme vhodné řešení a nabídneme konkrétní řešení.

Jestliže chcete konzultovat Vaše aktuální potřeby nebo máte konkrétní požadavek na přípravu návrhu ICT řešení, kontaktujte nás.

Delegovaná správa účtu Office 365

Můžeme zajišťovat Vaši podporu při administraci služeb v rámci Office 365. Jestliže máte o tuto službu zájem, je nám potřeba umožnit přístup k nastavení služeb Office 365. Na stránce "Nabídka delegované správyto můžete snadno povolit.

Migrace do cloudu

Rozhodli jste se začít využívat cloudové služby, ale máte spoustu dat a informací na svých serverech nebo u jiných externích poskytovatelů a máte obavy o správné provedení migrace?

Migraci dat můžeme dat provést za Vás!

Součástí migrace mohou být poštovní služby s převodem jednotek až stovek poštovních schránek, kalendářů i kontaktů Vašich zaměstnanců, ale může to být i zálohování důležitých dat, stejně jako přechod kompletně na cloudovou infrastrukturu.

Jestliže chcete konzultovat Vaše aktuální potřeby spojenés migrací dat nebo máte konkrétní požadavek na dodání ICT řešení v oblasti infrastruktury nebo navazujícího softwaru a služeb, kontaktujte nás.

Instalace software

Firmám nabízíme instalaci software, jeho aktualizaci a s tím spojené licenční a administrativní činnosti. Šetříme jim tak časově i organizačně náročné činnosti. Ušetřené kapacity interních IT specialistů mohou firmy věnovat informačním systémům ze strategičtějšího pohledu.

Servery a další IT zařízení dodáváme s instalovaným softwarem, ale můžeme za Vás provádět i aktualizace software zařízení v běžícím prostředí. Máme zkušenosti s mnohaletou komplexní správou infrastruktury a koncových stanic pro řadu firem s lokální i celorepublikovou působností. I v cloudu pro zákazníky můžeme provádět potřebné činnosti, aby se mohly soustředit na vlastní podnikání.

Jestliže chcete konzultovat Vaše aktuální potřeby nebo máte konkrétní požadavek týkající se softwaru a služeb, kontaktujte nás.

Instalace infrastruktury

Instalace infrastruktury je naše služba, díky které získáte optimálně nastavená a funkční IT zařízení s potřebnou stabilitou a provozní bezpečností.

Instalace infrastruktury pro nás většinou začíná instalováním a zahořením serveru, instalací operačního systému a dalších softwarových aplikací. Znamená ale také návrh a instalaci komunikačních sítí (metalických, optických, bezdrátových), dodávky systémů záložních zdrojů (UPS, záložní agregáty), bezpečnostních systémů (firewally, identifikační řešení, kamerové systémy) i celkové dodávky technologií pro serverovny (stavební úpravy, klimatizační jednotky, kamerové systémy). Z pohledu cloudových služeb instalací infrastruktury rozumíme především správné nastavení sítí, komunikačních kanálů a politiky ověřování oprávněnosti přístupu uživatelů a aplikací k dostupným a sdíleným ICT prostředkům.


Jestliže chcete konzultovat Vaše aktuální potřeby nebo máte konkrétní požadavek na dodání ICT řešení v oblasti instalace infrastruktury nebo navazujícího softwaru a služeb, kontaktujte nás.

Nenašli jste, co hledáte, nebo byste rádi Vaše potřeby probrali osobně?
Kontaktujte nás na telefonním čísle  606 794 203 nebo odešlete své požadavky prostřednicvtím formuláře.