Office365.png

Úložiště dat

Sdílení informací a správné a bezpečné ukládání dat i jejich zálohování je zásadní potřebou úspěšných firem. C SYSTEM CZ nabízí pro různé účely různé nástroje. V cloudovém prostředí mezi ně patří služby Microsoft Azure a aplikační funkcionality poskytují produkty SharePoint Online, OneDrive.

C SYSTEM CZ patří mezi přední dodavatele standardní výpočetní techniky od jednoduchých úložišť až po komplexní systémy pro ukládání, sdílení a zálohování dat, navrhuje i řešení s využitím cloudových produktů a služeb. Využíváme dlouholetých zkušeností se systémy pro práci s daty, jejich ukládáním i jejich zabezpečením. Vždy zhodnocujeme, zda jsou pro zákazníka vhodné cloudové služby, on premis standardní technologie, nebo kombinace obou, tzv. hybridní řešení.

Vyberte si z několika možností:

Microsoft Azure

Microsoft Azure je cloudová platforma, kterou můžete využít na principu Infrastructue as a service (IaaS) nebo Platforma as a Service (PaaS). Poskytuje neomezený prostor jako datové úložiště, ale lze jejím prostřednictvím firmám poskytovat libovolný výpočetní prostor, síťové služby a aplikační prostředí. Velikou výhodou využití služby ukládání dat je, že platíte jen za objem opravdu uložených dat, i když máte k dispozici téměř neomezený prostor. Microsoft Azure je vhodný i pro zálohování dat.

Prostředky máte neustále s vysokou garancí dostupnosti přístupné prostřednictvím internetu odkudkoli. Nemusíte přitom vynakládat žádné finanční prostředky na nákup hardwaru, jeho údržbu, provozní ani servisní náklady.

Máte-li dotazy nebo chcete-li Microsoft Azure objednat, odešlete nám svůj požadavek prostřednictvím formuláře. Službu si můžete i otestovat.

Vyzkoušet Microsoft Azure    

 

SharePoint Online

SharePoint Online přináší snadné a přehledné centrální ukládání, vyhledávání a sdílení dokumentů s kolegy ve firmě i mimo ni. Navíc Vám umožní vytváření dynamických intranetových i internetových webů i prostředí pro podporu projektových týmů.

V tomto prostředí lze vytvářet vlastní aplikace nebo do něj vkládat i již hotová účelová řešení. Chcete vědět více o Share Point Online?

Vyzkoušejte SharePoint online zdarma

Vyzkoušet SharePoint online

Zdarma vyzkoušejte SharePoint online na měsíc v rámci Office 365 Bussines Premium až pro 25 uživatelů.

 

OneDrive pro firmy

OneDrive pro firmy je služba poskytující bezpečné datové úložiště poskytované společností Microsoft prostřednictvím internetu. Přináší bezpečné ukládání neomezeného objemu dat, jejich využití a sdílení v rámci firmy, s obchodními partnery i se zákazníky. Služba je dostupná samostatně i jako součást např. cloudové řešení Office 365, kde je automatickou součástí 1TB úložného prostoru.

OneDrive pro firmy můžete využívat z počítačů i mobilních zařízení (tablet, chytrý telefon) téměř bez ohledu na instalované operační systémy. Do určitého objemu data je pro uživatele služba zdarma, po té je zpoplatněna dle opravdu využitého celkového obsazeného prostoru. Služba garantuje dostupnost 99,9%, a poskytuje ochranu a zálohování dat. Chcete vědět o OneDrive pro firmy více?

Office 365

Cloudová Office 365 je soubor služeb a aplikací, které kromě jiného poskytují i prostor pro bezpečné ukládání dat. Tato služba v sobě kromě úložného prostoru může obsahovat i známé kancelářské aplikace (Word, Excel, PowerPoint…), služby pro podporu firemní komunikace (Exchange, Skype pro firmy, Yammer) a správu dokumentů (SharePoint).

Z pohledu služeb datových úložišť je důležité, že jsou úložiště v rámci Office 365 optimálně provázané s ostatními aplikacemi a s uloženými soubory a dokumenty tak lze pracovat a přistupovat k nim logicky a plynule s ohledem na to, s jakými aplikacemi zrovna pracujete.

K službám lze přistupovat z počítačů, mobilních zařízení (tabletů i chytrých telefonů) téměř bez ohledu na jejich instalovaný operační systém. Office 365 odpovídá bezpečnostním opatřením podle normy ISO 27001 ověřeným nezávislými auditory. Microsoft garantuje 99,9% dostupnost podloženou i finanční zárukou.

Rádi poradíme, jaký z přednastavených balíčků služeb Office 365 bude optimální právě pro Vás. Chcete vědět o Office 365 více?

Vyzkoušejte Office 365 zdarma

Vyzkoušet Office 365

Zdarma vyzkoušejte Office 365 na měsíc v rámci programu Office 365 Bussines Premium až pro 25 uživatelů.

Máte-li jakékoli dotazy nebo chcete službu vyzkoušet či objednat, volejte nám na telefonní číslo 606 794 203, nebo nám odešlete své požadavky prostřednicvtím kontaktního formuláře.