Office365.png

Řešení pro firemní poštu

Elektronickou poštu můžete pro Vaši firmu se službou Exchange Online získat během pár okamžiků. Objednejte na měsíc bezplatnou zkoušku a když Vás přesvědčí, přejděte plynule k standardnímu užívání.

Využijte moderní funkce pro příjem a odesílání pošty, sdílení kalendářů, řízení úkolů a plánování firemních zdrojů (zasedací místnosti, sdílené přístroje, vozidla, zařízení…). S Exchange Online máte přístup prostřednictvím počítače, notebooku, tabletů i chytrých telefonů. Nebudete muset řešit archivaci mailů, protože každý uživatel získá schránku o kapacitě 50 GB nebo 100 GB dat. Exchange online může pomoci vyřešit ochranu před viry, nevyžádanou poštou nebo únikem informací z firmy.

 

 

Exchange Online lze získat ve dvou plánech

Exchange Online

Plán 1

Plán 2

3,40 EUR*)

6,70 EUR*)

Velké poštovní schránky
Každý uživatel získá 50 GB úložiště (poštovní schránka) a může odesílat zprávy o velikosti až 150 MB.

 

100 GB schránka

Podpora Outlooku
Uživatelé můžou k Exchange Online připojit podporované verze Outlooku a používat bohatě vybavenou klientskou aplikaci, kterou už znají.

Webový přístup
Přístup pomocí webové klientské aplikace nabízí Outlook Web App, který poskytuje špičkové rozhraní prohlížeče stejné jako u plnohodnotné klientské aplikace Outlook.

Mobilita
Mobilní přístup je možný ze všech telefonů, které můžou přijímat e-maily.

Sdílené kalendáře a kontakty
Uživatelé mohou porovnávat kalendáře při plánování schůzek a mají přístup k funkcím pro spolupráci, jako jsou sdílené kalendáře, skupiny, globální adresář, externí kontakty, úkoly, konferenční místnosti a možnosti delegování.

Aplikace pro Outlook
Uživatelé můžou strávit při přepínání mezi aplikacemi méně času díky modelu rozšíření, který umožňuje přidávat webové aplikace třetích stran do Outlooku i Outlook Web Appu jako moduly plug-in.

Zabezpečení
Každou poštovní schránku chrání špičková antimalwarová a antispamová ochrana prostřednictvím služby Exchange Online Protection.

Místní archiv
Množství zpráv ve složce doručené pošty můžete omezit automatickým přesouváním starých správ do místního archivu.

Místní blokování pro archivaci
Místní blokování pro archivaci umožňuje zachovat odstraněné a upravené položky z primárních poštovních schránek a místních archivů uživatele.

 

Neomezené úložiště
Uživatel může využívat neomezené úložiště (50 GB úložiště v primární poštovní schránce a neomezené úložiště v místním archivu).

 

Hostovaná hlasová schránka
Hostovaná služba Jednotné zasílání zpráv nabízí odpovědi na volání, uživatelské rozhraní pro telefonické připojení a funkce automatického telefonického systému společnosti.

Ochrana před únikem informací

Kontrola nad citlivými obchodními daty díky integrovaným zásadám ochrany před únikem informací založených na regulačních standardech, jako je PII a PCI, které slouží k identifikaci, sledování a ochraně citlivých dat prostřednictvím hloubkové analýzy obsahu.

 

*) Cena je bez DPH za měsíc a uživatele při platbě na rok

 

Exchange Online přináší:

 • Přístup odkudkoliv
  Přístup do automaticky aktualizované e.mailové schránky odkudkoli z internetu, k dispozici kalendář a kontakty. Pracujte s osobním počítačem s Windows nebo iOS, tabletem nebo smartphonem se systémem Android nebo iPhone.
 • Poštovní schránky 50 GB
  Každý uživatel má poštovní schránku o kapacitě 50 gigabajtů (GB). Možnost odesílat e-mailové zprávy o velikosti až 25 megabajtů (MB).
 • Komfortní uživatelské prostředí
  Přístup k e-mailu, kalendáři a kontaktům z vybraného webového prohlížeče. Komfortní obsluha i prostřednictvím Outlook i s webovými aplikacemi Microsoft Outlook Web App. Pracujte snadno ať jste na internetu doma, v kanceláři, anebo jste offline.
 • Efektivní nástroj pro správu 
  Snadné plánování schůzek pomocí sdílení kalendářů, přehled v kalendáři o dostupnosti kolegů a návrh časů schůzek ze svého kalendáře, možnost nastavení automatických služeb po dobu nepřítomnosti.
 • Bezpečí pro data
  Garantovaná dostupnost 99,99%. Zvýšíte ochranu firmy před nevyžádanou poštou a viry. Využijte řešení Microsoft Forefront Online Protection for Exchange, které obsahuje několik filtrů a modulů k vyhledávání virů. Možnost zlepšit ochranu firmy před únikem citlivých data.

Poštovní funkce Vám můžeme dodat i jako součást programů Microsoft 365.