Office365.png

Prostředí pro týmovou práci - TEAMS

Pro činnost pracovních týmů je třeba všem členům umožnit sdílet vždy aktuální informace a během práce je zhodnocovat s cílem splnit úkoly co nejefektivněji. Oddělené formy komunikace (telefon, mail, firemní chat atd.) jsou dnes neefektivní, pomalé a nepřesné. Doporučujeme využít neformální týmové prostředí Microsoft Teams, které umožňuje s informacemi pracovat týmově a v jednom prostředí.

Vytvořte si neformální týmové prostředí s využitím nástrojů služeb Microsoft Teams. Budete pak mít sdílený prostor pro komunikaci členů Vašich týmů nejen na bázi chatu, ale i prostředí pro související obsah a týmovou dokumentaci. To vše pohromadě a přehledně. Nastavení nástrojů prostředí je volitelné dle potřeb týmů.

 

Rychlý pracovní chat

Při práci můžete díky Microsoft Teams kdykoli zahájit chat s potřebnými členy týmu. Konverzaci má následně na vědomí každý člen a může se do ní případně i připojit. Komunikovat lze i v soukromí jen s vybranými členy. 

Multimediální hovory

Kdykoli spusťte video nebo hlasový hovor přímo z komunikačního kanálu nebo chatu. Můžete přizvat celý tým nebo jen vybrané členy do videohovoru, ke sdílení obrazovky a spolupráci. Hovor následně vidí členové v historii komunikace.

Dokumenty týmu na společném místě

Všechny firemní soubory má tým pohromadě. Cokoli nahrajete během chatu se ukládá na společné úložiště týmu a lze to jednoduše s jeho členy sdílet. Všichni mohou soubory používat, upravovat a komentovat přímo ze služby Microsoft Teams. Každý uživatel přitom pracuje vždy s nejnovější aktuální verzí dokumentu.

Kdekoli stále s týmem

I na cestách zůstaňte v kontaktu s týmem díky mobilní aplikaci Microsoft Teams pro iOS, Android a Windows Phone. Ta vám nabídne pro spolupráci se svým týmem všechny potřebné nástroje i na cestách. Aplikaci si stáhněte z App Store, Microsoft Obchodu nebo Google Play. 

Chraňte a zabezpečte informace

Služba Microsoft Teams splňuje potřebné legislativní požadavky a oborové standardy jako ISO 27001 a 27018, HIPAA, SOC 1 a SOC 2, vzorové smluvní dohody EU a další. Služba chrání týmové informace pomocí silných bezpečnostních opatření, jakými jsou dvoufázové ověřování, silná hesla a nastavení politik přístupu. Údaje jsou šifrované, ať jde o chat, poznámky, nebo soubory.

Jak službu získat

Rádi Vám službu dodáme. Aktuálně je dostupná spolu s dalšími produkty a službami Office 365 jako součást plánů Office 365 Business Essentials, Office 365 Business Premium, Office 365 Enterprise E1 a Office 365 Enterprise E3.


Chcete o Microsoft Teams bližší informace, nebo chcete službu objednat? Kontaktujte nás. Můžeme Vám samozřejmě po dohodě také systém nastavit.