Office365.png

Pronájem serverů

Chcete zakoupit nový server a nejste si jisti, zda jej dlouhodobě opravdu využijete, nebo jen potřebujete krátkodobě otestovat Vaše aplikace, případně sezónní provoz výrazně ovlivňuje zatížení Vašich výpočetních prostředků? To je jen několik důvodů, proč Vás může zajímat pronájem virtuálního serveru. Při zvažování, co je pro požadavky zákazníka nejvhodnější, využívá C SYSTEM CZ platformy C Cloud nebo nabízí cloudové služby Microsoft Azure.

C SYSTEM CZ poskytuje pronájem serverů různými formami. Nejmodernější je nabídka serverů prostřednictvím cloudových serverslužeb. Zákazník se nestará o provoz vlastní technologie, jen definuje, jaké serverové parametry musí server/y splňovat i jaké má nároky na související součásti infrastruktury.

V případě, že se rozhodnete pořídit si vlastní server/y a spravovat si je ve firmě sami, rádi Vám připravíme nabídku dodávky. Naše firma je významný zkušený certifikovaný partner všech významných výrobců serverových technologií.

 

Microsoft Azure

Microsoft Azure je námi dodávaná cloudová služba Microsoft, na principu Infrastructure as a service (IaaS) nebo Platform as a service (PaaS). Díky ní můžete využít neomezený serverový výpočetní výkon, datové úložiště, síťové služby a aplikační prostředí. Na platformě lze rychle a snadno vytvářet, nasazovat, škálovat a spravovat aplikace v rámci globální sítě datacenter společnosti Microsoft. Služba je unikátní pro to, jak rychle zálohovát systémy a vytvářet backup počítačů nebo dokonce pro tzv. DR (Disaster Site Recovery), abyste firmu ochránili celé Vaše IT prostředí před katastrofou (oheň, záplavy, vytopení apod.).  

Služba je hrazena s ohledem na opravdu využité služby. Ušetříte tedy velké investice na pořízení (hardware i licence), provoz (energie, chlazení, zabezpečení, prostor), údržbu, servis i neustálou modernizaci celé infrastruktury. Micosoft Azure lze snadno začlenit do firemního řešení a pracovat tak v hybridním schématu.

Služba je poskytována s garantovanou dostupností 99,9%, bezpečnostně certifikována dle ISO 27001, FISMA, FedRAMP, HIPPA, PCI DSS Level 1, a odpovídá dalším požadavkům na shodu s definovanými bezpečnostními standardy. Více ....

C Cloud

C Cloud je platforma C SYSTEM CZ, přinášející zákazníkům virtuální prostředí zahrnující servery, storage, operační systémy, softwarové aplikace i infrastrukturu. Jedná se o veřejnou cloudovou službu, která zákazníkům umožňuje po uzavření smlouvy využívat námi zajištěné standardní technologie, v rámci nichž si flexibilně z výběru připravených nabízených serverů, databází a aplikací zákazník může sám konfigurovat technické parametry svého virtuálního prostředí.

Poskytujeme garanci až 99,9% dostupnosti, technickou podporu 24/7 a garanci uložení dat v tuzemsku.

 

Máte-li jakékoli dotazy nebo chcete službu objednat, volejte nám na telefonní číslo 606 794 203, nebo nám odešlete své požadavky prostřednicvtím kontaktního formuláře.