Office365.png

Plánování pracovních směn

Máte zaměstnance, kteří v práci nepotřebují používat počítač, ale přitom potřebují plánovat a řídit pracovní směny? Máme pro Vás snadné řešení. Takovou službu Vám flexibilně zprovozníme s využitím Microsoft StuffHUB. Je to nový nástroj z "rodiny" služeb Office 365.

Služba Microsoft StaffHub - plánovač pracovních směn - umožňuje zaměstnancům plánování pracovních směn včetně jejich správy. Umožňuje pro to i komunikaci ve skupinách a prostor pro sdílení informací.

Vhodné pro různé provozy

Tato služba je vhodná zvláště pro maloobchodní prodejny • restaurace • výrobní provozovny • zdravotnická zařízení • veřejnou dopravu • recepční • stálé servisní služby atd. 
Všude, kde je třeba zajistit pravidelný nebo dokonce vícesměnný provoz, najde služba uplatnění. 

Snadné plánování směn

Systém StaffHUB pracovníkům umožňuje plánovat a průběžně spravovat plány celých pracovních týmů. Všichni členové tak mají přímo ze systému potřebné informace o plánu směn. Aktuální informace jsou zasílány zaměstnancům prostřednictvím mobilního telefonu, případně k nim mohou přistupovat přes počítač.

Bezplatně v plánech Office 365

Služba StaffHub je uživatelům dostupná jako bezplatná součást plánů Office 365 K1, E1, E3 nebo E5.

 

Zaujala Vás služba StaffHUB? Máte-li nějaké dotazy nebo chcete službu objednat, volejte nám na telefonní číslo 606 794 203, nebo nám odešlete své požadavky prostřednicvtím kontaktního formuláře. Rádi s Vámi probereme i záležitosti ohledně Vašich potřeb v infrastruktuře nebo se systémovým softwarem a aplikacemi.