Office365.png

Microsoft Bookings - Objednávky služeb

Chcete umožnit zákazníkům, aby si sami mohli objednávat služby pracovníků Vaší firmy a nechcete zdlouhavě vytvářet speciální objednávkový systém? My Vám umožníme takový systém zprovoznit aniž byste se učili programovat, a to během pár chvil. Využijte rezervační systém díky službě Microsoft Bookings.

Microsoft Bookings je online a mobilní aplikace pro malé a střední firmy, které poskytují služby zákazníkům. Tento rezervační systém umožňuje jak zákazníkům, tak i poskytovateli služeb optimální plánování schůzek resp. návštěv a jejich správu.

Ukázka obrazovky Bookings

Zákazníci si mohou prostřednictvím služby Microsoft Bookings sami kdykoli objednat schůzku se zaměstnancem, který se na požadovanou službu ve Vaší firmě specializuje nebo kterého zákazník preferuje. Je to jednoduchá alternativa sjednávání schůzek po telefonu. Aplikace umožňuje prezentovat kalendář provozovny dle Vámi nastavených pravidel časového plánu, automaticky generovat potvrzení a upomínky, které Vám šetří čas a na zákazníky působí velmi vstřícně a profesionálně. 

Microsoft Bookings je vhodný pro:
kadeřnická studia • kosmetické salony • wellness služby • stomatologické ordinace • právní kanceláře • veterináře • poskytovatele finančních služeb • fitness studia • konzultační služby • doučovací agentury apod.

 

Chcete o Microsoft Bookings bližší informace, nebo chcete službu objednat? Kontaktujte nás. Můžeme Vám samozřejmě po dohodě také systém nastavit.


Jednoduché objednání

Zákazníci si jednoduše kliknou na Vámi prezentovaný odkaz na Vašich stránkách a snadno vyplní objednávkový formulář. Nastavení nabízených služeb, ceník i časové plány, ze kterých si zákazník vybírá, jsou na Vaší firmě. Níže jsou vybrané ukázky.

Kadeřnické služby Finanční služby

Vaši spokojení zákazníci

Online rezervace zákazníkům zjednodušuje naplánování schůzky a snižuje čas strávený na telefonu. Jestliže nějaký zákazník stále upřednostňuje objednání přes telefon, zástupce Vaší firmy může informace snadno během telefonátu zadat ručně a potvrzení a oznámení zákazník obdrží již ze systému.

Aplikace ve verzi pro mobilní telefony zákazníkům umožňuje službu zarezervovat jednoduše kdykoli přes chytrý telefon.

Menší počet nezrealizovaných schůzek

Automatizované upomínky minimalizují případy, kdy se zákazník nebo Váš zaměstnanec na schůzku nedostaví. Aplikace vás zbaví i případů, kdy v jeden čas dorazí na schůzku více zákazníků. Schůzky se v kalendáři zaměstnanců zobrazí hned, jak se vytvoří, a aktualizují se automaticky. Zákazníci jsou informováni jen o časech, kdy máte volné kapacity. Všichni tak vědí, kdy a kde mohou a mají být.

Správa rezervací na cestách

Občas potřebujete ohledně schůzky rychle kontaktovat zákazníka nebo schůzku flexibilně přeplánovat. Prostřednictvím mobilní aplikace máte kdekoliv a kdykoliv potřebný přístup k zákazníkům, zaměstnancům a kalendářním informacím. Z mobilu tak můžete snadno zákazníkům poslat e-mail, textovou zprávu nebo jim rychle zavolat. Můžete také na pár kliknutí vytvořit novou schůzku.

Jak Microsoft Bookings získat?

Microsoft Bookings je bezplatně součástí plánu Office 365 Business Premium, ale v budoucnu by měla být dostupná i v plánech Office 365 Enterprise E3 a E5.