Office365.png

Kancelářské aplikace

Potřebujete-li funkcionality pro kancelářskou práci, asi budete automaticky uvažovat o produktech společnosti Microsoft. Pro vytváření obchodních dokumentů, psaní dopisů nebo jiných materiálů je nejlepší Word. Pro vytváření tabulek, grafů a jednoduchých databází je vhodný Excel, pro poštovní komunikaci Outlook, zatímco pro vytváření prezentací je optimální SharePoint a tak bychom mohli pokračovat i s dalšími produkty.

Microsoft 365 poskytuje také celý balík funkcionalit kancelářských aplikací. Dle zvoleného plánu za nízký měsíční poplatek přináší všechny produkty Office přímo standardně nainstalované na počítači. Zároveň k nim můžete přistupovat přes internet. Každý uživatel může mít kancelářské aplikace na jednu licenci nainstalovány až na pěti počítačích a pěti dalších zařízeních typu tablet a chytrý telefon.

S Microsoft 365 můžete mít komfortně zprovozněny bez režijních nákladů (nekupujete servery, neplatíte energie, údržbu atd.) i aplikace jako SharePoint a Microsoft Teams.

 

Začít používat produkty Microsoft 365 můžete téměř okamžitě. Z programů Business si můžete vybrat (až pro 300 uživatelů) z nabízených balíčků dle funkcionalit, které potřebujete. Vybrané balíčky můžete později flexibilně měnit.

Business programy

Office 365

Microsoft 365

Business Basic

Microsoft 365

Apps pro firmy

Microsoft 365

Business Standard

5,10 EUR*)

8,80 EUR*)

10,50 EUR*)

Plné nainstalované Office
(Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook) až na 5 PC nebo Mac
 

Instalace až na 5 tabletech a 5 chytrých telefonech  

Office online (Word, Excel, PowerPoint)

Úložiště 1TB

E-mail, kalendář a kontakty

 

Online komunikace– Microsoft Teams

 

Intranetový web - SharePoint online

 

Podniková sociální síť

 

Integrace služby Active Directory až pro 300 uživatelů

 

*)Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH za uživatele při roční platbě

Podívejte se na další plány pro více než 300 uživatelů.

Enterprise programy

Microsoft 365

Office 365

E1

Microsoft 365 Apps pro velké organizace

Office 365

E3

8,40 EUR*)

12,80 EUR*)

22,60 EUR*)

Plné nainstalované Office
(Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook) až na 5 PC nebo Mac
 

Instalace až na 5 tabletech a 5 chytrých telefonech  

Office online (Word, Excel, PowerPoint)

Úložiště 1TB

E-mail, kalendář a kontakty


plán 1

 


plán 2

Online komunikace– Microsoft Teams

 

Intranetový web - SharePoint online

 

Podniková sociální síť

 

Integrace služby Active Directory pro neomezený počet uživatelů

Funkce BI pro zjišťování, anylýzu a vizualizaci v Excelu  

Podniková správa aplikací  

Dodržování předpisů a ochrana informací pro e-mail a soubory    

Neomezený počet uživatelů

*)Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH za uživatele při roční platbě
 

Office 365 firmám přináší:

 1. Podporu práce odkudkoli
  Se službou a produkty Office 365 je možné pracovat kdykoli a na téměř jakémkoli zařízení. Kancelářské aplikace můžete mít nainstalované přímo na počítači a dle potřeby k nim přistupovat i prostřednictvím internetového prohlížeče. Aplikace můžete využívat na počítačích PC i MAC, na mobilních zařízeních (tablety, mobilní telefony).
 2. Úsporu provozních prostředků
  Kancelářské aplikace jsou poskytovány formou služby, kdy platíte jen za to, co opravdu používáte. Aplikace začnete kdykoli využívat a oproti standardnímu způsobu nemusíte hned na počátku vynakládat plné finanční prostředky. U řady řešení nemusíte vynakládat finance na pořízení nákladné infrastruktury (servery, sítě), provoz (energie, prostor, chlazení) ani její správu (údržba, servis, obnova, zálohování). Součástí všech balíčků Microsoft 365 je i bohatý úložný prostor 1TB.
 3. Lepší týmové práce
  Součástí Microsoft 365 jsou v nabídce služba Microsoft Teams podporující týmovou komunikaci (pošta, audio a videokonference) i ukládání a sdílení dokumentů a předávání firemních informací.
 4. Provázanost aplikací 
  Při práci s aplikacemi zahrnutými do Microsoft 365 je využíváno jejich vzájemné provázání. S jedním dokumentem nebo informací můžete plynule pracovat v několika programech a práce tak jde hladce od ruky. Pro firmu to znamená efektivnější výkon a pro zaměstnance vyšší spokojenost.
 5. Předvídatelné náklady
  Cloudové služby Microsoft 365 mají to kouzlo, že platíte za to, co opravdu potřebujete. Všechny náklady jsou snadno předvídatelné a plánovatelné. Určitě Vás nepřekvapí např. náklady na opravu hardwaru pro běh některých aplikací (třeba SharePoint), protože bezvadné zajištění infrastruktury je na společnosti Microsoft.
 6. Vysoká dostupnost
  Cloudové služby Microsoft 365 jsou poskytovány s garantovanou dostupností 99,9%. Část aplikací můžete mít navíc přímo instalovánu na Vašem počítači.
 7. Začněte kdykoli
  Službu Microsoft 365 můžete objednat a nastavit během pár chvil a začít ji tak používat téměř kdykoli. Kontaktujte nás nebo rovnou požádejte o zpřístupnění měsíční zkušební verze v rámci Office 365. Jednotlivé plány můžete vzájemně kombinovat a jejich počty dle potřeby upravovat.