Office365.png

Firemní sociální síť

Potřebujete zlepšit komunikaci ve firmě mezi kolegy a usnadnit bezpečné předávání informací mez nimi? Platformou pro takové sdílení informací, která umožňuje i posílání zpráv, vkládání dotazů a příloh, je v cloudovém světě Yammer. Je to řešení, které usnadní týmovou práci např. při vývoji vašeho produktu nebo služby, kdy spolu všichni potřebují komunikovat uvnitř i mimo firmu, kdy již e-mail nestačí.

Yammer je profesionální firemní sociální síť, která může být provozována v souladu s bezpečnostní politikou firem, protože nabízí kromě bohatých funkcí pro zveřejňování informací i správu uživatelů, řízení přístupů, a vynucení politiky hesel.

Službu firemní sociální sítě Yammer můžete získat samostatně nebo jako součást služeb Office 365.

 

Máte-li jakékoli dotazy nebo chcete službu objednat, volejte nám na telefonní číslo 606 794 203, nebo nám odešlete své požadavky prostřednicvtím kontaktního formuláře.

 

YAMMER

 

2,30 EUR *)

*)Cena je bez DPH za měsíc a uživatele při platbě na rok

Firemní sociální síť Yammer přináší:

 1. Propojení členů týmů 
  Umožňuje snadno propojit členy týmu a umožnit jim komunikovat, spolupracovat na souborech a věnovat se společně dalším činnostem. Vytváří domácí prostředí, které zároveň umožňuje pozvat i externí členy projektu, jako jsou například zákazníci nebo dodavatelé.
 2. Podpora mobilní práce 
  Yammer lze využívat nejen na počítačích, ale i na všech možných mobilních zařízeních. Aplikace je k dispozici pro iPhone/iPad, Android a Windows.
 3. Spolupráce na dokumentech bez komplikací 
  Všechny soubory mohou být uložené na jednom místě a lze vytvářet, sdílet a diskutovat o obsahu v prohlížeči. Soubory a poznámky můžete označit jako oficiální (přejdou do režimu jen pro čtení), a upozornit tak, že jsou důležité.
 4. Sdílení znalostí 
  V Yammer můžete sdílet své znalosti a dovednosti s ostatními a maximálně tak využít to, co znáte. Sestavením profilů účastníků např. budou vaši spolupracovníci moci zjistit, jak můžete lépe spolupracovat.
 5. Vysoké zabezpečení 
  Nezávislí auditoři ověřili, že Yammer splňuje přísné fyzické a logické podmínky a podmínky týkající se procesů a správy, které definuje standard ISO 27001. Pro zabezpečení dat v síti Yammer je použito pokročilých bezpečnostních technologií. Všechna připojení k síti Yammer jsou zabezpečena pomocí protokolů SSL/TLS. Všechny pokusy o připojení pomocí protokolu HTTP jsou přesměrovány na protokol HTTPS. Můžete omezit přístup ke konkrétnímu rozsahu IP adres, aby byla vaše síť přístupná pouze v určených fyzických lokalitách nebo prostřednictvím sítě VPN vaší organizace. Servery webových aplikací Yammer jsou fyzicky a logicky odděleny od serverů, v nichž jsou uložena data zákazníků.

 

Funkce firemní sociální sítě Vám můžeme dodat i prostřednictvím služeb Office 365 spolu s dalšími aplikacemi a službami pro kanclářské práce a firemní činnosti.

 

Máte-li jakékoli dotazy nebo chcete službu objednat, volejte nám na telefonní číslo 606 794 203, nebo nám odešlete své požadavky prostřednicvtím kontaktního formuláře.