Office365.png

Audio a video konference

Dnešní podnikání vyžaduje skvělou komunikaci mezi zaměstnanci, dodavateli i zákazníky. Jestliže hledáte právě systém, který Vám umožní audio i videokonference i zasílání rychlých zpráv ve firmě i s partnery mimo ní, je v cloudovém prostředí vhodným řešením Skype pro firmy.

Skype pro firmy Vám umožní provádět hovory mezi jednotlivci i audio a videokonference mezi mnoha účastníky současně. Je to ideální řešení pro firemní porady obchodních týmů i komunikaci mezi provozovnami umístěnými v různých lokalitách. Skype pro firmy je vhodné řešení i pro pořádání interaktivních prezentací pro týmy posluchačů. Je to řešení, které Vám usnadní firemní komunikaci a ušetří čas i náklady na cestování. Dříve jste Skype pro firmy znali pod názvem Lync Online.

 

Umožníme Vám zdarma na měsíc vyzkoušet Skype pro firmy

Umožníme Vám zdarma na měsíc vyzkoušet Skype pro firmy v rámci programu Office 365 Business Premium až pro 25 uživatelských licencí.

Vyzkoušet Office 365

 

Začít používat Skype pro firmy můžete téměř okamžitě. Vybrat si dle funkcionalit můžete ze dvou plánů:

Skype pro firmy

Plán 1

Plán 2

1,70 EUR

4,60 EUR

Informace o stavu a skupinové rychlé zprávy

Přenos souborů v rychlých zprávách

Hlasové hovory a videohovory ve vysokém rozlišení s uživateli Skypu pro firmy

Spojení Skypem (informace o stavu, rychlé zprávy, hlasové hovory a videohovory

Skupinové videohovory ve vysokém rozlišení

 

Plánování schůzek v Outlooku

 

Připojení ke schůzkám z plochy a webových prohlížečů

 

Anonymní připojení ke schůzkám z webových prohlížečů

 

Ovládací prvky schůzky pro prezentující, předsálí schůzky pro účastníky

 

Sdílení plochy, aplikace a tabule

 

Vzdálené řízení plochy ostatních uživatelů

 

Záznam zvuku a videa ve schůzkách

 

Spolupráce s jinými poskytovateli vytáčených konferencí

 

 

Funkce Skype pro firmy pro audio a video konference usnadňující komunikaci uvnitř firmy můžete získat i prostřednictvím Skype pro firmy Serveru nebo jako součást programů Office 365.

 

Skype pro firmy přináší výhody: 

 1. Přehled o dostupnosti kolegů 
  Budete mít přehled o dostupnosti Vašich kontaktních osob a snadno tak moci naleznete vhodnou chvíli, kdy vyřídit flexibilně potřebné záležitosti.
 2. Přináší velké časové i finanční úspory
  Se Skype pro firmy Online můžete provádět rychlé porady a konference aniž by zaměstnanci museli vždy cestovat za Vámi. To jistě ušetří zvláště firmám působících ve více lokalitách nemalé finanční prostředky, ale zbyde jí hlavně více času na efektivnější práci.
 3. Provázanost s Exchange Online
  Skype pro firmy můžete pořídit samostatně, ale jinak je to vlastně součást celého provázaného komplexu služeb Microsoft Office 365, kde spolu jednotlivé aplikace spolupracují. Začít komunikovat tak můžete přímo např. v reakci na mail v Exchange nebo Outlook, stejně jako naplánovat pozdější konferenční meeting. Přímá provázanost je i na SharePoint Online.
 4. Cenově výhodné řešení
  Služba SharePoint Online nabízí výhodně výkonné funkce bez souvisejících režijních nákladů na správu infrastruktury.
 5. Začněte kdykoli
  Službu SharePoint Online můžete objednat a nastavit během pár chvil a začít ji tak používat téměř kdykoli. Kontaktujte nás nebo rovnou požádejte o zpřístupnění měsíční  zkušební verze v rámci Office 365 plánu Business Premium.
 6. Vysoká dostupnost 
  SharePoint Online je poskytován s garantovanou dostupností 99,9%. Přistupovat k nim můžete prakticky odkudkoli, kde jste na internetu. Lync pro firmy pracuje Androidu, iOS, Macu, Windows a webových klientech.