Office365.png

Power Automate

Online služba Power Automate je řešení, díky kterému snadno vytvoříte za Vás fungující automatické workflow. To samo dle Vámi nastavených pravidel a vazeb pracuje mezi aplikacemi a službami s různými úkony i upozorněními. Pracovní postupy lze nastavovat mezi různými aplikacemi od mnoha výrobců.

Vytvoříte-li automatizované pracovní postupy mezi vašimi oblíbenými aplikacemi a službami, budete dostávat různá potřebná oznámení, budou se Vám sami synchronizovat soubory, shromažďovat data a dle Vašeho zadání automaticky bez dalšího zdržování v nastavených intervalem provádět různé jiná činnosti.

Služba Power Automate (dříve nazývaný Microsoft Flow) je obsažena v některých plánech Microsoft 365 nebo ji lze pořídit samostatně:

Power Automate

Licence podle uživatele

Plán vázaný na uživatele

Licence podle uživatele

Plán pro jednotlivé uživatele s využitím RPA s obsluhou

Licence podle toku

Plán vázaný na tok

12,60 EUR*)

33,70 EUR*)

od 84,30 EUR**)

*) Všechny ceny jsou bez DPH za uživatele a měsíc při roční platbě **) Za pět toků měsíčně. Další toky lze zakoupit za 84,30 EUR/to měsíčně 

Máte-li dotazy, chcete službu vyzkoušet nebo objednat, volejte na telefon 606 794 203, nebo nám odešlete své požadavky prostřednictvím formuláře.

Mnoho šablon pracovních toků je předpřipraveno k užití

Předpřipravené šablony

Zjednodušte si práci a vybírejte si ze spousty předpřipravných šablon různých workflow. Během pár kliknutí nastavíte pracovní postupy, které Vám ušetří mnoho času a budou myslet za Vás.

Bezpečná práce

Integrované nebo přizpůsobené zásady ochrany před únikem informací znemožní, aby důvěrné osobní údaje opustily vaši společnost.

Ukázka základního zadání Flow

Vícekrokové toky 

Převedete opakující se úkoly na pracovní postupy. Jenom na několik kliknutí můžete třeba nechat automaticky odesílat schvalovací mail, když někdo na Váš SharePoint přidá dokument, obrázek apod. Jakmile se položka schválí, autorovi položky se pošle e-mail s potvrzením

Virtuální síť 

Virtuální síť Microsoft Azure jednoduše rozšíří vaši místní síť prostřednictvím sítě Site-to-Site VPN, podobně jako když vytvoříte a použijete připojení ke vzdálené pobočce. Topologii sítě včetně konfigurace rozsahů DNS a IP adres máte pod kontrolou a můžete ji spravovat stejně jako místní infrastrukturu.

Přidávání podmínek

Ve svých pracovních postupech můžete nechat činit různá rozhodnutí, třeba o provedení předem definovaných akcí při splnění určitých podmínek. Flow tak může reagovat na konkrétní situace a rozhodovat za Vás, jak se zachová. 

Používání místních dat

Díky Power Automate se můžete zabezpečeně připojit k místním datům a cloudovým službám, abyste mohli na maximum využít data, která už máte k dispozici.

 

​Máte-li jakékoli dotazy nebo chcete službu vyzkoušet nebo objednat, volejte nám na telefonní číslo 606 794 203, nebo nám odešlete své požadavky prostřednictvím kontaktního formuláře.