Office365.png

OneDrive pro firmy

OneDrive pro firmy je služba úložiště dokumentů, která umožňuje uživatelům ukládat pracovní soubory v cloudovém úložišti Microsoft, sdílet je a synchronizovat dle potřeby, jak to vyžaduje firemní práce. Nemusíte přitom do firmy pořizovat žádná nákladná zařízení. OneDrive pro firmy umožňuje aktualizovat a sdílet soubory z jakéhokoliv zařízení a spolupracovat na dokumentech Office současně s dalšími uživateli.

S prostorem na OneDrive pro firmy máte elektronické úložiště, se kterým můžete snadno spravovat Vaše pracovní dokumenty přitom vždy víte, že je máte i na cestách k dispozici prostřednictvím internetu. Zároveň máte prostředí, v němž můžete společně s kolegy pracovat na společných dokumentech a ušetřit všem spoustu času. OneDrive pro firmy je vhodný i jako bezpečné záložní úložiště dokumentů (backup). Díky němu máte přístup k souborům prostřednictvím počítače, notebooku, tabletů i chytrých telefonů. 
OneDrive pro firmy můžete objednat ve dvou samostatných plánech.

 

OneDrive pro firmy

Plán 1

Plán 2

4,20 EUR*

8,40 EUR*

1 TB úložiště na uživatele

 

5TB nebo 1TB pro uživatele **

 

Ukládání souborů o velikosti do 15 GB

Možnost sdílení souborů ve firmě a mimo ni

Synchronizace místních kopií souborů nebo složek pro offline zobrazení a úpravy na Macu nebo PC

Vytváření a úpravy wordových, onenotových, powerpointových a excelových dokumentů v prohlížeči s Office Online

Přístup k souborům odkudkoli pomocí mobilních aplikací OneDrive pro Android™, iOS a Windows

Přímé propojení s počítačovými Office aplikacemi

Správa historie dokumentů

Pokročilá ochrana před únikem informací k identifikaci, monitorování a ochraně citlivých informací

 

Místní blokování pro archivaci k uchování odstraněných a upravených dokumentů pro eDiscovery

 

*Cena je bez DPH za měsíc a uživatele při platbě na rok   ** 5TB za podmínky nákupu pro pět a více uživatelů.

 

OneDrive pro firmy můžete pořídit samostatně, ale i výhodně společně s dalšími kancelářskými aplikacemi pro podporu firemní práce jako součást balíčků Office 365.

Máte-li jakékoli dotazy nebo chcete službu objednat, volejte nám na telefonní číslo 606 794 203, nebo nám odešlete své požadavky prostřednictvím kontaktního formuláře.

 

Snadné sdílení

Pokud uživatel používá Office 365, získá pro OneDrive pro firmy 1 TB prostoru v cloudu (v Plánu 1) nebo dokonce 5TB (v Plánu 2). Správce firmy může velikost prostoru úložiště uživatelům dle potřeby omezit. Všechny soubory uložené na OneDrive pro firmy, jsou soukromé, pokud se je uživatel nerozhodne sdílet. Sdílet je může s uživateli ve stejné organizaci, nebo dle politiky firmy i s externími partnery a spolupracovníky. 

Pracujte i offline

Soubory uložené na OneDrive pro firmy si uživatelé mohou synchronizovat i na svůj počítač a pracovat s nimi i bez připojení k internetu. Po opětovném připojení k internetu se soubory automaticky v úložišti zaktualizují.