Office365.png

Microsoft Stream

Služba Microsoft Stream poskytuje firmám možnost provozovat vlastní firemní videoportál, ve kterém mohou uživatelé v organizaci bezpečně nahrávat, prohlížet a sdílet videa. Firmy jej mohou využívat pro školení nebo vzdělávání zaměstnanců nebo pro nahrávání schůzek, prezentací nebo záznamů z firemních akcí.

V prostředí Microsoft Stream lze snadno sdílet komentáře k videím s časovými značkami, které odkazují na konkrétní místa v nahrávce. Jednotlivé nahrávky mohou být uspořádány do kanálů nebo skupin, což uživatelům usnadňuje přístup k nim. Microsoft Stream je úzce provázán s dalšími službami pro podporu firemní spolupráce, jakými jsou Microsoft Teams, SharePoint Online, Yammer nebo OneNote. 

 

Inteligentní funkce 

V Microsoft Stream je využita řada inteligentních nástrojů, díky nimž služba sama umí automaticky hlasový záznam ve videu přepsat do titulků, zaznačí časové značky k vytvořeným komentářům, nebo rozpoznává tváře osob v nahrávkách.
Videoportál je zajištěn různými bezpečnostními prvky, ať jde o šifrování videí nebo o možnost firmy řídit přístup k jejich přehrávání i nahrávání.

Videa jsou službou automaticky optimalizována pro různá zařízení (počítače, mobilní telefony …).

 

Jak Microsoft Stream pořídit

Microsoft Stream můžete získat jako součást vybraných balíčků Microsoft 365 (Microsoft 365 E1, E3 a E5).