Office365.png

Microsoft Intune

Microsoft Intune je služba, prostřednictvím které může firma snadno svým zaměstnancům zajistit přístup k podnikovým aplikacím, datům i zdrojům téměř odkudkoli a z jakémkoli zařízení nebo přístroje.

Microsoft Intune poskytuje funkcionality pro správu mobilních zařízení, mobilních aplikací a počítačů prostřednictvím cloudu. Zároveň tato služba pomůže firmám se zabezpečením podnikových aplikací.

 

Microsoft Intune

 

6,80 EUR*)

System Center 2012 R2 Configuration Manager

20 GB úložného prostoru pro distribuci aplikací

Distribuce softwaru

Ochrana koncových PC

Inventář k softwaru

Plánování schůzek v Outlooku

Inventář k hardwaru

Publikování aplikací pro mobilní zařízení

Výstrahy a monitorování

Sdílení plochy, aplikace a tabule

Správa zásad zabezpečení

Zajištění 99,9 % dostupnosti

Nejlepší podpora ve své třídě

*) Cena je bez DPH za měsíc a uživatele při platbě na rok

 

Máte-li dotazy nebo chcete službu objednat, odešlete své požadavky prostřednictvím kontaktního formuláře nebo volejte na telefonní číslo 606 794 203.

 

Služba Microsoft Intune přináší následující výhody:

 • Volný výběr zařízení 
  Zaměstnancům umožníte registrovat se, přihlásit a spravovat své zařízení včetně instalování podnikových aplikací ze samoobslužného portálu, a to ze zařízení dle jejich výběru.    
 • Ochrana dat 
  Se službou Microsoft Intune zabezpečíte firemní data včetně e-mailů Exchange, na základě stavu přihlášení zařízení a zásad dodržování předpisů nastavených správcem.
 • Nepotřebujete pořizovat vlastní infrastrukturu 
  Službu můžete využívat prostřednictvím cloudu. Nepotřebujete tedy vynakládat vlastní nemalé prostředky na nákupu, údržbu a provoz potřebné hardwaru a infrastruktury.
 • Flexibilní licencování 
  Služba je licencována na uživatele a každý uživatel může využívat až 5 zařízení.
 • Lze začít kdykoli 
  Službu Intune můžete začít používat téměř kdykoli. Kontaktujte nás  pro objednání služby nebo pro umožnění jejího nezávazného bezplatného otestování.
 • Vysoká dostupnost 
  Služba Intune je poskytována s garantovanou dostupností 99,9%.

 

Funkcionality

 • Správa aktualizací 
  umožňuje podle definovaných pravidel distribuovat a instalovat potřebné aktualizace na vybrané počítače. Kromě kompletních aktualizací Microsoft lze v aktualizovat i programy třetích stran.
 • Antivirus a antimalware 
  integrovaná součást Intune, postavená na technologii Microsoft Malware Protection Engine, využité i v produktech Forefront či Security Essentials. Kompletně spravovatelné pomocí Intune konzole
 • Vzdálená pomoc 
  umožňuje správcům připojit se vzdáleně pomocí technologie Easy Assist na klientský počítač a pomoci uživateli s případnými problémy přímo na počítači. Připojení je dvousměrné a využívá pouze port 443, pokud má tedy klient ze svého počítače přístup na internet, správce je schopen se k jeho počítači připojit a pomoci.
 • Bezpečnostní politiky 
  umožňují vzdálené nastavení nejrůznějších bezpečnostních parametrů na klientských počítačích
 • Inventury, reporting, licencování 
  díky sběru dat umožňuje Intune provádět hardwarové a softwarové inventury, na jejich základě reporting a rovněž umožňuje porovnání aktuálního stavu software se zakoupenými licencemi
 • Monitoring počítačů 
  sledování téměř čtyř set událostí na klientských počítačích, následné generování výstrah a varování správců, což umožňuje reakci na problémy dříve, než vypuknou.
 • Microsoft Desktop Optimization Pack 
  za příplatek k licenci s Windows SA lze v rámci Windows Intune využít i sadu programů dále rozšiřujících možnosti správy klientských počítačů, Microsoft Desktop Optimization Pack.
 • Distribuce software 
  pomocí Intune lze hromadně distribuovat a instalovat software. Podporovány jsou bezdotazové instalace pomocí .exe či .msi instalačních balíčků
 • Podpora češtiny
  Intune přináší jak administrátorskou konzoli, tak klientského agenta lokalizované do českého jazyka
 • Podpora software třetích stran 
  je možné jednak distribuovat a instalovat aktualizace třetích stran, jednak sledovat stav licencí u software třetích stran
 • Vylepšení stávající technologie 
  uživatelsky přívětivá administrátorská konzole, reporting hardwarových konfigurací, přes níž lze vynutit akce typu restart na klientských počítačích a mnoho dalšího. Lze například propojit vlastní Active Directory a pracovat nad účty uživatelů v AD, případně lze tvořit uživatelské účty přímo v cloud službě. Instalace aplikací a další konfigurační kroky pak lze cílit na skupiny uživatelů.