Office365.png

Microsoft Flow

Online služba Microsoft Flow je řešení, díky kterému snadno vytvoříte za Vás fungující automatické workflow. To samo dle Vámi nastavených pravidel a vazeb pracuje mezi aplikacemi a službami s různými úkony i upozorněními. Pracovní postupy lze nastavovat mezi různými aplikacemi od mnoha výrobců.

Vytvoříte-li automatizované pracovní postupy mezi vašimi oblíbenými aplikacemi a službami, budete dostávat různá potřebná oznámení, budou se Vám sami synchronizovat soubory, shromažďovat data a dle Vašeho zadání automaticky bez dalšího zdržování v nastavených intervalem provádět různé jiná činnosti.

Microsoft Flow je obsažena v některých plánech Office 365 nebo ji lze pořídit samostatně:

Microsoft Flow

FLOW

pro Office 365

FLOW

Plan 1

FLOW

Plan 2

zdarma

5 EUR*)

13 EUR*)

Vytváření automatizovaných toků bez omezení​
Max. počet spuštění/firma za měsíc​

750

45001)

150001)

Max. frekvence

15 min.

3 min.

1 min.

Předpřipravené šablony toků​

SLA  99,9%

Přístup k místním datům pomocí místní brány​  

Vytvoření vlastních konektorů, které se připojí k Vašim vlastním systémům (vázáno na uživatele)

1

neomezeně

neomezeně

Nastavení zásad organizace

ne

ne

3)

*) Všechny ceny jsou bez DPH za uživatele a měsíc při roční platbě 1)  Pro tyto plány je počet spuštění toků agregovaný pro všechny uživatele ve společnosti. Pokud společnost potřebuje více spuštění za měsíc na uživatele, než je součástí plánu, můžete si přikoupit po 50 tis. spuštění za měsíc za 34 EUR:    2)Není pro Office Business a Office Enterprise E1  3) Globální správci Office 365 můžou vytvářet zásady, které platí pro celou společnost

Vyzkoušejte zdarma

Vyzkoušet Office 365

Flow můžete zdarma vyzkoušet na měsíc v rámci Office 365 Bussines Premium až pro 25 uživatelů.

Microsoft Flow můžete pořídit samostatně, ale i výhodně společně s dalšími kancelářskými aplikacemi pro podporu firemní práce jako součást některých balíčků Office 365.
Microsoft Flow Plan 1 je obsažen v plánech Office 365 Business Essentials, Office 365 Business Premium, Office 365 Enterprise E1, E3 a E5

Máte-li dotazy, chcete službu vyzkoušet nebo objednat, volejte na telefonn 606 794 203, nebo nám odešlete své požadavky prostřednictvím formuláře.

Mnoho šablon pracovních toků je předpřipraveno k užití

Předpřipravené šablony

Zjednodušte si práci a vybírejte si ze spousty předpřipravných šablon různých workflow. Během pár kliknutí nastavíte pracovní postupy, které Vám ušetří mnoho času a budou myslet za Vás.

Bezpečná práce

Integrované nebo přizpůsobené zásady ochrany před únikem informací znemožní, aby důvěrné osobní údaje opustily vaši společnost.

Ukázka základního zadání Flow

Vícekrokové toky 

Převedete opakující se úkoly na pracovní postupy. Jenom na několik kliknutí můžete třeba nechat automaticky odesílat schvalovací mail, když někdo na Váš SharePoint přidá dokument, obrázek apod. Jakmile se položka schválí, autorovi položky se pošle e-mail s potvrzením

Virtuální síť 

Virtuální síť Microsoft Azure jednoduše rozšíří vaši místní síť prostřednictvím sítě Site-to-Site VPN, podobně jako když vytvoříte a použijete připojení ke vzdálené pobočce. Topologii sítě včetně konfigurace rozsahů DNS a IP adres máte pod kontrolou a můžete ji spravovat stejně jako místní infrastrukturu.

Přidávání podmínek

Ve svých pracovních postupech můžete nechat činit různá rozhodnutí, třeba o provedení předem definovaných akcí při splnění určitých podmínek. Flow tak může reagovat na konkrétní situace a rozhodovat za Vás, jak se zachová. 

Používání místních dat

Díky Flow se můžete zabezpečeně připojit k místním datům a cloudovým službám, abyste mohli na maximum využít data, která už máte k dispozici.

Mobilní aplikace

Díky mobilní aplikaci Microsoft Flow pro iOS nebo Android můžete jediným klepnutím na tlačítko získávat oznámení, spravovat toky nebo aktivovat toky, které se spouštějí ručně.

 

 

 

 

​Máte-li jakékoli dotazy nebo chcete službu vyzkoušet nebo objednat, volejte nám na telefonní číslo 606 794 203, nebo nám odešlete své požadavky prostřednictvím kontaktního formuláře.