Office365.png

Exchange Online

Chcete mít svůj firemní mail a neutrácet? Služba Exchange Online je skvělým řešením na funkcionality, které vyžaduje firemní pošta. Tato elektronická pošta formou služby umožňuje zajistit firemní komunikaci i bez nutnosti kupovat a instalovat vlastní servery a zabývání se jejich technickou správou. Toto mailové řešení pro podnikatele, firmy, školská zařízení, zdravotnictví i státní instituce je kdykoli připravené ke spuštění prostřednictvím internetu.

S Exchange Online je elektronická pošta pro každého uživatele přístupná přes počítač, notebook, tablet i chytrý telefon. Exchange online je služba, kdy firma využívá elektronickou poštu resp. poštovní server v tzv. cloudu. Umožňuje využívat vlastní adresy - internetovou doménu (např. jmeno@vase_firma.cz). 

Ve službě Exchange online je integrována ochrana před viry a nevyžádanou poštou i zábrana před únikem informací. Optimální je, když ke službě využíváte Microsoft Outlook, kde je přehledně nejen elektronická pošta, ale i úkoly a osobní i sdílený kalendář. 

Máte-li jakékoli dotazy nebo chcete službu objednat, volejte nám na telefonní číslo 606 794 203, nebo nám odešlete své požadavky prostřednictvím kontaktního formuláře.

Exchange Online lze samostatně získat ve dvou plánech:

Exchange Online

Plán 1

Plán 2

3,40 EUR*

6,70 EUR*

Velké poštovní schránky
Každý uživatel získá 50 GB úložiště poštovní schránky a může odesílat zprávy o velikosti až 150 MB.

 

Větší poštovní schránky
Každý uživatel získá 100 GB úložiště poštovní schránky a může odesílat zprávy o velikosti až 150 MB.

 

Podpora Outlooku
Uživatelé můžou k Exchange Online připojit podporované verze Outlooku a používat bohatě vybavenou klientskou aplikaci, kterou už znají.

Webový přístup
Přístup pomocí webové klientské aplikace nabízí Outlook Web App (tzv. OWA), který poskytuje špičkové rozhraní prohlížeče stejné jako u plnohodnotné klientské aplikace Outlook.

Mobilita
Mobilní přístup je možný ze všech telefonů, které můžou přijímat e-maily.

Sdílené kalendáře a kontakty
Uživatelé můžou porovnávat kalendáře při plánování schůzek a mají přístup k funkcím pro spolupráci, jako jsou sdílené kalendáře, skupiny, globální adresář, externí kontakty, úkoly, konferenční místnosti a možnosti delegování.

Aplikace pro Outlook
Uživatelé můžou strávit při přepínání mezi aplikacemi méně času díky modelu rozšíření, který umožňuje přidávat webové aplikace třetích stran do Outlooku i Outlook Web Appu jako moduly plug-in.

Zabezpečení
Každou poštovní schránku chrání špičková anti-malwarová a anti-spamová ochrana prostřednictvím služby Exchange Online Protection.

Místní archiv
Množství zpráv ve složce doručené pošty můžete omezit automatickým přesouváním starých správ do místního archivu.

Místní blokování pro archivaci
Místní blokování pro archivaci umožňuje zachovat odstraněné a upravené položky z primárních poštovních schránek a místních archivů uživatele.

 

Neomezené úložiště
Uživatel může využívat neomezené úložiště (100 GB úložiště v primární poštovní schránce a neomezené úložiště v místním archivu).

 

Hostovaná hlasová schránka
Hostovaná služba Jednotné zasílání zpráv nabízí odpovědi na volání, uživatelské rozhraní pro telefonické připojení a funkce automatického telefonického systému společnosti.

*Cena je bez DPH za měsíc a uživatele při platbě na rok

 

Microsoft Exchange Online můžete pořídit samostatně, ale i výhodně je pošta Microsoft společně s dalšími kancelářskými aplikacemi pro podporu firemní práce jako součást balíčků Microsoft 365.

 

Výhody Exchange Online

Přístup odkudkoliv

  • Exchange online umožní pracovat takřka odkudkoli a využívat automaticky aktualizovanou e-mailovou schránku, kalendář a kontakty na zařízeních, která používáte nejčastěji. S poštou budete moci pracovat na osobních počítačích s Windows nebo iOS, v tabletech nebo chytrých telefonech. 

Komfortní uživatelské prostředí

  • Získáte přístup k e-mailu, kalendáři a kontaktům z takřka libovolného webového prohlížeče a přitom využijete bohatý a důvěrně známý způsob obsluhy aplikace Outlook s webovými aplikacemi Microsoft Outlook Web App.
  • Připojte se pomocí podporované aplikace Microsoft Outlook a využijte všechny bohaté funkce aplikace, které již znáte a používáte, ať již jste připojeni k Internetu doma, v kanceláři, anebo pracujete offline.

Efektivní nástroj pro správu

  • Jednoduše plánujte schůzky pomocí sdílení kalendářů a jejich zobrazení vedle sebe, tak abyste viděli informace o dostupnosti svých kolegů a navrhované časy schůzek ze svého kalendáře.
  • Získáte profesionální e-mail se snadnou správou. Služby Exchange Online poskytují každému uživateli poštovní schránku o kapacitě 50 GB a umožňují mu odesílat e-mailové zprávy o velikosti až 25 MB.

Bezpečí pro Vaše data

  • Garantovaná dostupnost služby je 99,99%
  • Zvýšíte ochranu své organizace před nevyžádanou poštou a viry díky řešení Microsoft Forefront Online Protection for Exchange, které obsahuje několik filtrů a modulů k vyhledávání virů.
  • Můžete zlepšit ochranu Vaší firmy před únikem citlivých data.

 

Máte-li jakékoli dotazy nebo chcete službu objednat, odešlete nám, své požadavky prostřednicvtím kontaktního formuláře.

Poštovní funkce Vám můžeme dodat i jako součást programů Microsoft 365 .